Czy istnieją pożyczki bez zaświadczeń?

Opublikowane: 2018-10-15 13:11:21

Pożyczki bez zaświadczeń to specyficzna grupa finansowa. Oferują je firmy pozabankowe, które w przeciwieństwie do kredytów bankowych, nie wymagają szeregu dodatkowych zaświadczeń.

Zalety tej formy dodatkowej gotówki:

- dowolność celu- biorąc pożyczkę bez zaświadczeń nie musimy podawać celu uzyskanej pożyczki,

- koszt pożyczki - pożyczka w 5 minut, może mieć koszty wyższe lub niższe, niż kredyt bankowy

- brak pisemnej umowy - starając się o pożyczkę bez zaświadczeń nie ma konieczności podpisywania umowy pożyczki,

- dostępne kwoty - w przypadku pożyczek, kwota sięgają od kilku do kilkudziesięciu złotych. Kwota pożyczki bez zaświadczeń zaczyna się od 1000 zł do około 5000 zł ,to najczęściej wybierane produkty finansowe

Dla kogo pożyczka bez zaświadczeń ?

Aby ubiegać się o pożyczkę bez zaświadczeń, nie musisz przechodzić przez szereg wniosków, procedur i spełnienie wielu warunków. Wnioskować można w każdej chwili, ponieważ tanie pożyczki bez zaświadczeń są produktami, które są dostępne w internecie, żeby złożyć wniosek o pożyczkę, należy być pełnoletnim oraz w celu potwierdzenia tożsamości posiadać ważny dowód osobisty.

Co z weryfikacją ?

W przypadku pożyczek bez zaświadczeń nie są brane pod uwagę sytuacja na rynku pracy (etat, umowa o dzieło, tymczasowy brak zatrudnienia). Firma pożyczkowa nie będzie weryfikowała historii kredytowej, a czas rozpatrywania decyzji pożyczki, będzie dużo krótszy, niż w przypadku kredytu bankowego.

Pożyczka do 1000 zł bez zaświadczeń

Pożyczka do 1000 zł to najbardziej popularny produkt na rynku finansowym. Jest tez wiele opcji promocji gdzie pierwsza pożyczka jest darmowa RRSO czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania może wynosić 0%. Promocje typu "pierwsza pożyczka za darmo" to oferta ważna miesiąc, oznacza że spłata zobowiązania nie może przekroczyć 30 dni od dnia zaciągnięcia pożyczki, ponieważ nie wywiązanie się z tego terminu naraża nas na dodatkowe koszty windykacyjne, bądź sądowe.

Pożyczka do 5000 zł bez zaświadczeń

Pożyczka do 5000 zł to kolejny produkt finansowy cieszący się wielkim zainteresowaniem, ponieważ taka kwota pozwala nam już na pokrycie większych nieprzewidzianych wydatków. Takie jak na przykład nagły remont, naprawa auta, wyjazd to tylko przykładowe sytuacje w jakich możemy potrzebować nagle wsparcia finansowego. Często w tych sytuacjach nie możemy czekać zbyt długo na pieniądze i czekać na długi proces w banku.

Czy istnieją pożyczki 10000 zł bez zaświadczeń ?

W ofercie firm pożyczkowych znajdą się propozycje takie jak pożyczka 10000 zł bez zaświadczeń. Kwoty powyżej takie jak na przykład 15000 zł firma udzielająca pożyczki będzie chciała już sprawdzić historię w BIK. W przypadku pożyczki bez zaświadczeń na kwotę 10000 zł lub wyższej promocja „pierwsza pożyczka darmowa” będzie niedostępna.

Jak otrzymać pożyczkę w 15 minut bez zaświadczenia ?

Na początek warto zastanowić się, czy jesteśmy w takiej sytuacji, że potrzebujemy takiej pożyczki bez zaświadczeń. Warto znaleźć znaną firmę i polecaną przez innych klientów. 

Dobór kwoty to bardzo ważna kwestia. Nie warto brać więcej, niż potrzebujemy. Mniejszą kwotę prościej spłacić. Okres należy dobrać tak, żeby być pewnym, że zdążymy spłacić zobowiązanie na czas. Warto pamiętać, że przekroczenie czasu wiąże nas z kolejnymi kosztami. Warto pamiętać o wszystkich „kruczkach” w umowie pisanych małym drukiem - są one istotnie ważne, tak samo jak i cała umowa.

Podsumowując - dostęp do szybkich pożyczek bez zaświadczeń  zapewnia nam technologia a konkretnie internet. Warto pamiętać, że są to pożyczki krótkoterminowe online bez żadnych dokumentów i sprawdzania w bazach.

 

Masz pytania, skontaktuj się z nami: +48 507-333-268