Czy oferty online są warte uwagi ?

Opublikowane: 2019-01-14 12:30:13

Każdy z nas ma lepsze i gorsze chwile. Wystarczy jeden nie zaplanowany wydatek, problemy rodzinne, kryzys w pracy. Czasem po prostu chcemy odpocząć i  wyjechać na wakacje , sprawić sobie lub rodzinie przyjemność ,zrobić remont mieszkania ,a pieniędzy mamy nie za wiele. Z pomocą przychodzą nam  wtedy banki oraz instytucje pozabankowe. Jedną z nowoczesnych form są pożyczki przez internet.

Na czym polega pożyczka przez internet?

Świat zmienia się z dnia na dzień, istnieje coraz więcej ofert dostępnych online. Dzięki temu możemy załatwić wiele spraw przez internet nie wychodząc z domu. W obecnych czasach w ten sposób możemy pożyczyć pieniądze.

Na jakiej zasadzie ?

Istnieje dużo instytucji które posiadają własne strony internetowe poprzez które musimy otrzymać dodatkową gotówkę. Żeby dostać pieniądze wystarczy zalogować się na stronie oraz wypełnić formularz. W formularzu zazwyczaj są pytania dotyczące naszej sytuacji finansowej, pytania dotyczą  na przykład wysokości naszego wynagrodzeni, ilości osób będących na naszym utrzymaniu. Większość firm nie wymaga od klienta żadnych zaświadczeń ani skanów dokumentów. Wniosek o pożyczkę rozpatrywany jest tego samego dnia i trwa to około kilka do kilkunastu minut.

Zalety pożyczek przez internet

Pożyczki tego rodzaju o krótkoterminowym okresie spłaty cieszą się dużym powodzeniem. Przede wszystkim załatwiamy je szybko i nie wymagają wychodzenia z domu, klient nie musi jeździć do placówek, a pieniądze trafiają szybko na konto. Dodatkowo  pożyczkobiorca nie potrzebuje mieć dokumentów, na przykład umowa o prace, zaświadczenia o zarobkach i tym podobne. Wiele firm pożyczkowych działających w intrenecie oferuje pomoc także osobom  posiadającym już zobowiązania w innych instytucjach, ale także osobom, które mają problem ze spłatą innych kredytów. Dla osób z zadłużeniami jest to właściwie jedyna możliwość uzyskania szybkiej gotówki, ponieważ banki niechętnie udzielają osobom zadłużonym. Bardzo ważnym aspektem pożyczki przez internet jest jej szybkość, komfort i dyskrecja.

Wady pożyczki przez internet

Niestety nic nie jest idealne i pożyczki online również posiadają wady i zalety. Decydując się na rodzaj takiej pożyczki, musimy być w pełni świadomi, że te pożyczki nie należą do najtańszych. Mają one dość wysokie opłaty prowizyjne oraz odsetki. Jest to rozwiązanie tylko dla osób które są pewne że będą w stanie spłacić swoje długi. Sama nazwa mówi nam o tym, że pożyczki są krótkoterminowe zazwyczaj jest to okres 30 bądź 60 dni. Największym zagrożeniem dla nas jest wpadnięcie w tak zwaną spiralę długów i zasięganie kolejnych pożyczek w celu spłaty poprzednich. W przypadku pożyczek internetowych jest to szczególnie proste.

Pożyczki online jakie możemy znaleźć:

· NetCrediy

· Solcredit

· Ferratum

· Hapi Pożyczki

· Miloan

· Lendon

· Wandoo

· Kuki

· Via Sms

· Szybka gotówka

· Mini pożyczka

Masz pytania, skontaktuj się z nami: +48 507-333-268