1

Cel kredytu

2

Zatrudnienie

3

O Tobie

4

Spłaty zobowiązań

Jaką kwotą pożyczki jesteś zainteresowany?

1000 zł 100 000 zł

Okres spłaty?

Cel kredytu

Remont

Wakacje

Ślub

Rachunki

Samochód

Mieszkanie

Szkolenie

Sprzęt

Spłata kredytu

Inne

Twoje dane są bezpieczne! Stosujemy szyfrującą technologię bezpiecznej transmisji danych SSL.

Chcę skorzystać z usługi, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie i opracowanie przez Spark DigitUP Sp. z o.o. podanych powyżej danych osobowych w celu przedstawienia mi indywidualnie stworzonej przez jego [Partnerów] oferty produktów finansowych. Spark DigitUP Sp. z o.o. jako Administrator przestrzegając przepisów o ochronie danych osobowych poinformował mnie o przysługującym mi prawie do wglądu i informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania moich danych w trybie wynikającym z [Polityki Prywatności]

Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spark DigitUP Sp. z o.o., w celach marketingowych i przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Spark DigitUP Sp. z o.o. jako Administrator przestrzegając przepisów o ochronie danych osobowych poinformował mnie o przysługującym mi prawie do wglądu i informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania moich danych w trybie wynikającym z [Polityki Prywatności].

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w stosunku do podanego przeze mnie numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego przez Spark DigitUP Sp. z o.o..

Masz pytania, skontaktuj się z nami: +48 505 203 742