1

Dane osobowe

Dane osobowe

(Kod pocztowy adresu zamieszkania)

Ponieważ wnioskujesz o kredyt/pożyczkę, poznaj oferty ubezpieczeń, które oferują spłatę zadłużenia na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń

Chcę, aby doradca bezpłatnie przedstawił mi ofertę ubezpieczenia

Twoje dane są bezpieczne! Stosujemy szyfrującą technologię bezpiecznej transmisji danych SSL.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spark DigitUP Sp. z o.o., właściciela serwisu AutomatKredytowy.pl, podanych powyżej danych osobowych w celu przedstawienia mi oferty produktów oraz w celach marketingowych. Wyrażam również zgodę na przekazanie podanych danych osobowych wskazanym Partnerom [Lista Partnerów], w szczególności instytucjom finansowym i ubezpieczeniowym, w celu przedstawienia przez nich oferty, a także opracowywanie danych osobowych w celach wskazanych powyżej. Spark DigitUP Sp. z o.o. jako Administrator przestrzegając przepisów o ochronie danych osobowych poinformował mnie o przysługującym mi prawie do wglądu i informacji, usunięcia, zapomnienia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania moich danych w trybie wynikającym z [Polityki Prywatności]

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spark DigitUP Sp. z o.o., właściciela serwisu AutomatKredytowy.pl, oraz wskazanych [Parnerów] informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu. Spark DigitUP Sp. z o.o. jako Administrator przestrzegając przepisów o ochronie danych osobowych poinformował mnie o przysługującym mi prawie do wglądu i informacji, usunięcia, zapomnienia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania moich danych w trybie wynikającym z [Polityki Prywatności].

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w stosunku do podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu email dla celów marketingu bezpośredniego przez Spark DigitUP Sp. z o.o., właściciela serwisu AutomatKredytowy.pl, oraz wskazanych [Parnerów].

Wyrażam zgodę na uzupełnienie przez AutomatKredytowy.pl w moim imieniu formularza kontaktowego i przekazywaniu go Partnerom, tj. instytucjom finansowym. Akceptuję regulamin bezpłatnej usługi wypełnienia formularza kontaktowego w celu przedstawienia mi oferty produktowej przez wybrane przeze mnie instytucje finansowe. Przyjmuję do wiadomości, że usługa zostaje wykonana niezwłocznie po otrzymaniu danych przez Administratora Serwisu, więc nie przysługuje mi prawo odstąpienia.

Masz pytania, skontaktuj się z nami: +48 507-333-268