1

Dane osobowe

Dane osobowe

(Kod pocztowy adresu zamieszkania)

Twoje dane są bezpieczne! Stosujemy szyfrującą technologię bezpiecznej transmisji danych SSL.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spark DigitUP Sp. z o.o., właściciela serwisu AutomatKredytowy.pl, podanych powyżej danych osobowych w celu przedstawienia mi oferty produktów oraz w celach marketingowych. Wyrażam również zgodę na przekazanie podanych danych osobowych wskazanym [Dostawcom], w szczególności instytucjom finansowym i ubezpieczeniowym, w celu przedstawienia przez nich oferty, a także opracowywanie danych osobowych w celach wskazanych powyżej. Spark DigitUP Sp. z o.o. jako Administrator przestrzegając przepisów o ochronie danych osobowych poinformował mnie o przysługującym mi prawie do wglądu i informacji, usunięcia, zapomnienia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania moich danych w trybie wynikającym z [Polityki Prywatności]

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spark DigitUP Sp. z o.o., właściciela serwisu AutomatKredytowy.pl, oraz wskazanych [Dostawców] informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu. Spark DigitUP Sp. z o.o. jako Administrator przestrzegając przepisów o ochronie danych osobowych poinformował mnie o przysługującym mi prawie do wglądu i informacji, usunięcia, zapomnienia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania moich danych w trybie wynikającym z [Polityki Prywatności].

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w stosunku do podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu email dla celów marketingu bezpośredniego przez Spark DigitUP Sp. z o.o., właściciela serwisu AutomatKredytowy.pl, oraz wskazanych [Dostawców].

Masz pytania, skontaktuj się z nami: +48 507-333-268