Wandoo - darmowa pożyczka do 3000 zł

Opublikowane: 2020-01-27 12:34:17

Wandoo to pożyczkodawca, który w swojej ofercie ma pożyczki od 100 zł do 8000 zł na maksymalnie 30 dni. Pożyczkodawca zapewnia, że pożyczkę dopasujemy do swoich możliwości finansowych w pełni kontrolując, ile chcemy pożyczyć i na jak długo chcemy taką pożyczkę zaciągnąć. Proces jest jasny i przejrzysty, pożyczki są udzielene online. Wymagane są jedynie podstawowe informacje o Kliencie. Aplikacja jest szybka i wygodna, bez zbędnych formalności, skanowania dokumentów czy oświadczeń. Dla nowych klientów jest przygotowana oferta specjalna – 3000 zł spłacone w terminie gwarantuje brak kosztów.

Ostatnio na naszym blogu: T-mobile Usługi Bankowe

Jak pożyczyć w Wandoo.pl ?

1.Na stronie głównej, na kalkulatorze wybieramy interesująca nas kwotę pożyczki oraz ilość dni na jej spłatę

2.Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny.

3.Koniecznie należy wprowadzić swój numer rachunku bankowego za pomocą usługi Instantor lub dokonać Opłaty za Utworzenie Konta Użytkownika ze swojego konta osobistego na konto bankowe Wandoo wynoszącej symboliczne 0.01 zł.      

4. Po zaksięgowaniu przelewu lub po weryfikacji konta za pomocą usługi Instantor zostanie rozpatrzony wniosek, a o wyniku zostaniemy poinformowani telefonicznie, poprzez e-mail lub sms. Czas zaksięgowania i wypłaty pożyczki jest uzależniony od godzin pracy danego Banku.

Spłata i refinansowanie pożyczki w Wandoo.pl

Jeśli decydujemy się na pożyczkę online, powinniśmy liczyć się z tym, aby spłacić ją w terminie. Aby to zrobić należy wpłacić środki:

-Za pośrednictwem bankowości internetowej na numer jednego z kont bankowych Wandoo

-Osobiście w oddziale banku

Natomiast jeżeli Twoja obecna sytuacja finansowa nie pozwala na spłacenie pożyczki online w terminie, możesz skorzystać z oferty Refinansowania na swoim Wandoo profilu.

Należy zalogować się i złożyć wniosek, następnie dokonać opłaty za refinansowanie. Opłata za refinansowanie uzależniona jest od kwoty zadłużenia oraz wybranego terminu refinansowania - 14 lub 30 dni.

Warunki otrzymania pożyczki w Wandoo

-Musisz mieszkać w Polsce i mieścić się w przedziale wiekowym 20-72 lat.

-Nie możesz posiadać opóźnień w spłatach kredytów lub widnieć w rejestrze dłużników.

-Musisz posiadać konto bankowe i telefon komórkowy.

Program lojalnościowy w Wandoo Finance

Jeżeli jesteś stałym Klientem Wandoo lub chcesz nim zostać to Wandoo przygotowało garść możliwości – postanowił docenić dobrych Klientów. Każdy będzie miał szansę do otrzymania nawet 50% rabatu.

Jak to działa? Potrzebujesz pieniędzy? Należy zalogować się na swój Wandoo profil i sprawdzić, w jakim momencie programu lojalnościowego się znajdujesz. W zależności od tego ile pożyczek już poprawnie spłaciłeś zobaczysz, jaki rabat należy Ci się w tym momencie.

Program lojalnościowy jest stworzony po to, aby Klienci pozyczkodawcy przy każdym kolejnym wydatku ponosili coraz mniejsze koszty. W Wandoo im więcej pożyczek bierzesz tym więcej oszczędzasz. Każda kolejna pożyczka to większa zniżka. 

Przykładowe RRSO

Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielonej przez instytucję pożyczkową, na rzecz, której WANDOO FINANCE Sp. z o.o. świadczy usługę pośrednictwa kredytowego: Całkowita kwota pożyczki 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne: 0%, prowizja: 274 zł, łączna kwota odsetek: 0zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 1803,54%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1274 zł, całkowity koszt pożyczki: 274 zł (według stanu na dzień 24.01.2020). 

Refinansowanie pożyczki. Pożyczkobiorca ma możliwość skorzystania z pożyczki refinansującej udzielanej przez jedną z instytucji pożyczkowych współpracujących z WANDOO FINANCE Sp. z o.o. na zasadach określonych w Ramowej Umowie Pożyczki zawartej przez Pożyczkobiorcę z daną instytucją pożyczkową. Informacja odnośnie kosztu refinansowania dostępna jest po zalogowaniu do Profilu Klienta. 

Opóźnienie w spłacie Pożyczki. Odsetki za nieterminową płatność pożyczki naliczane są w wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie określonych w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (wysokość odsetek ustawowych za opóźnienie jest równa sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych). W przypadku, gdy Pożyczka lub jej część nie została uiszczona w terminie, Pożyczkodawca oraz podmiot, który nabył wierzytelność z tytułu Umowy Pożyczki (w przypadku zbycia wierzytelności przez Pożyczkodawcę) mają prawo podejmowania czynności windykacyjnych polegających na: a) wykonywaniu monitów drogą wiadomości SMS, b) wykonywaniu monitów drogą wiadomości e-mail, c) wykonywaniu monitów drogą telefoniczną, d) wykonywaniu monitów drogą pisemnych wezwań, e) przekazaniu prawa do dochodzenia zaległych płatności osobom trzecim. W przypadku braku spłaty pożyczki bądź opóźnienia w spłacie Pożyczkodawca może przekazywać dane Pożyczkobiorcy o zobowiązaniach do Biur Informacji Gospodarczej.

(źródło: https://www.wandoo.pl/ , na dzień 27.01.2020)

 

Nazwa firmy: Wandoo Finance Sp. z o.o.

Adres: Chałubińskiego 8 , 00-613 Warszawa

Telefon: 22 380 01 02

Adres e-mail: info@wandoo.pl

Godziny pracy: Poniedziałek-Piątek: 08:00 - 20:00 , Sobota: 09:00 - 17:00

 

Masz pytania, skontaktuj się z nami: +48 507-333-268