LEWpozyczka.pl - pożyczka pozabankowa online

Opublikowane: 2019-11-06 10:28:43

Właścicielem brandu Lew Pożyczka jest Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku. Instytucja pozabankowa oferuje tanie i szybkie pożyczki zupełnie bez wychodzenia z domu.

Ostatnio na naszym blogu: Kuki.pl - pierwsza pożyczka do 5000 zł za darmo

LEWpozyczka.pl w prosty i bezpieczny sposób dostarcza środki finansowe osobom, które potrzebują szybko gotówki. Pożyczka udzielana jest przez internet, nie potrzebujemy do tego żadnych zbędnych dokumentów i formalności. Lew Pożyczka otrzymała certyfikaty – Rzetelnej Firmy oraz Firmy Wiarygodnej Finansowo.

Pożyczanie na najwyższym poziomie , czyli profesjonalna obsługa klienta

Firma istnieje na rynku już od 2012 roku, zawsze profesjonalnie podchodzi do obsługi klienta, dzięki czemu wiele pożyczkobiorców wraca, aby ponownie skorzystać z pożyczki. Klienci traktowani są indywidualnie, a wszystkie wnioski o pożyczkę są starannie analizowane przez specjalistów.

Serwis pożyczkowy dostępny jest 24h na dobę, przez cały tydzień, a konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-21:00, a w soboty i niedziele w godzinach 9:00-17:00. Także niezależnie od sytuacji mamy możliwość skontaktowania się z doradcą w każdy dzień tygodnia.

Od początku swojej obecności na polskim rynku firma jest stale doceniana i wyróżniana w rozmaitych konkursach i plebiscytach.

Reprezentatywne przykłady

Reprezentatywny przykład dla pożyczki w promocji: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do spłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 30 dni, z zastrzeżeniem terminu spłaty.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 1958.47% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 282,22 zł (w tym: prowizja 274 zł, odsetki 8,22 zł); umowa na 30 dni.

Na dzień 01.10.2019.

Promocyjna pożyczka do 3300 zł

Klienci, którzy nie korzystali jeszcze z usług LEWpozyczka.pl mają możliwość wzięcia pożyczki za darmo na 30 dni. Maksymalna kwota, jaką można uzyskać to 3300 zł na 30 dni. Warunkiem „darmowej” chwilówki jest spłacenie jej terminowo.

Kto może wziąć pożyczkę w LEWpozyczka.pl?

- osoba w wieku 19 do 73 lat,

- obywatel Rzeczypospolitej Polskiej,

- osoba aktualnie zatrudniona,

- osoba, która nie ma wpisu do jakiegokolwiek rejestru dłużników,

- pożyczkobiorca musi mieć indywidualne konto bankowe.

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, firma udziela pożyczek online jedynie osobom, które są zdolne regulować swoje zobowiązania finansowe. Zadłużenie w banku nie jest barierą, pod warunkiem, że klient otrzyma pozytywną ocenę zdolności kredytowej.

Przy udzieleniu pożyczek pożyczkodawca kieruje się zasadą odpowiedzialności. Nie chce, by nasza pożyczka była dla klienta zobowiązaniem, którego nie udźwignie. Każdorazowo dokonuje oceny zdolności kredytowej klienta. Złożenie wniosku nie gwarantuje otrzymania pożyczki.

W LEWpozyczka.pl, każdy klient może mieć tylko jedno zobowiązanie. O kolejną pożyczkę można wnioskować po spłacie bieżącej,  bezpośrednio z poziomu profilu klienta po zalogowaniu na stronie. Spłacona pożyczka to taka, która została już zaksięgowana na koncie pożyczkodawcy.

Jak otrzymać pożyczkę w LEWpozyczka.pl?

1. Za pomocą suwaków na stronie głównej, określamy jaka kwota pożyczki nas interesuje i w jakim okresie będziemy w stanie ją spłacić. Od razu otrzymujemy wyliczenia dotyczące: opłaty, kwoty do spłaty, ile wynosi RRSO i do kiedy taką pożyczkę musimy spłacić.

2. Rejestracja konta – aby przejść dalej musimy założyć konto w serwisie pożyczkowym, dlatego ważne jest abyśmy bezbłędnie podali następujące dane: 

-imię i nazwisko,

-numer PESEL,

-seria i numer dowodu osobistego,

-adres e-mail,

-numer telefonu komórkowego.

3. Następnie zostaniemy poproszeni o informacje adresowe, informacje o naszym zatrudnieniu i dane o koncie bankowym. Koniecznością założenia konta jest wyrażenie obowiązkowych zgód.

4. Weryfikacja danych – aby zweryfikować swoje dane, konieczne jest przelanie 1 grosza, za pomocą własnej bankowości internetowej .

5. Decyzja o udzieleniu pożyczki, w przypadku pozytywnej decyzji wypłata -  transfer pożyczki może dokonać się błyskawicznie lub może być uzależniony od godzin transferów międzybankowych.

 

Czy jest możliwość odstąpić od umowy?

W terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy Klientowi przysługuje  prawo odstąpienia od umowy. W tym celu należy wysłać na adres siedziby stosowne oświadczenie w tej sprawie przed upływem 14 dni od zawarcia umowy. Wzór takiego odstąpienia znajduje się w panelu użytkownika.

 

Lew pożyczka w swojej ofercie ma darmową pożyczkę dla nowych klientów. Jednakże nowym klientem może być osoba, nie młodsza niż 19 lat i nie starsza niż 73 lata. Osoby w innym wieku musza pożyczki szukać dalej, wśród innych pożyczkodawców. Zaletą jest to, że nie jest tutaj ważne na jaki cel pożyczamy pieniądze, pożyczkodawca tego nie weryfikuje. Weryfikuje on natomiast bazy dłużników, więc osoby, które w przeszłości miały problemy ze spłatą zobowiązań i dalej widnieją w bazach, mogą mieć nie lada problem z uzyskaniem gotówki. Pożyczkę otrzymamy bez wychodzenia z domu, co jest dużym udogodnieniem. W LEWpozyczka.pl mogą o pożyczkę ubiegać się osoby zatrudnione – osoby, bez stałego zatrudnienia niestety nie będą mogły ominąć tego procederu, gdyż wszelkie informacje o pracodawcy są wymagane podczas rejestracji.

 

Masz pytania, skontaktuj się z nami: +48 507-333-268