Opoqa.pl - opoka dla pożyczkobiorców?

Opublikowane: 2019-10-22 12:15:44

Opoqa Finance to firma pożyczkowa, która na rynku istnieje od niedawna. Usłyszeć o niej mogliśmy w roku 2018. Pożyczkodawca udziela chwilówek, czyli szybkich pożyczek pozabankowych online, co oznacza, że nie musimy wychodzić z domu, aby pieniądze znalazły się na naszym koncie. Czy Opoqa Finance faktycznie może okazać się Opoką w trudnej sytuacji finansowej?

Ostatnio na naszym blogu: sLoan - pożyczka ze słoniem

Brand Opoqa Finance należy do pożyczkodawcy AFK Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. W ofercie pożyczkodawcy możemy znaleźć szybkie pożyczki pozabankowe nawet do kwoty aż 7000 zł, co jest ogromnym plusem, jeżeli potrzebujemy od razu dużej kwoty – nie musimy wtedy szukać pożyczek w wielu instytucjach na raz. Pożyczkę możemy wykorzystać na dowolny cel.

Profesjonalność, Stabilność, Funkcjonalność w Opoqa Finance

To trzy filary, na których opiera się pożyczkodawca AFK. Gwarantuje on przede wszystkim profesjonalną i najwyższej jakości obsługę klienta. Konsultanci firmy pracują w godzinach 9:00-17:00, którzy z chęcią odpowiedzą na pytania dotyczące pożyczki.

Poprzez Stabilność firmy, możemy rozumieć ofertę, która będzie dla nas dostępna przez 365 dni. Wystarczy, że zalogujemy się na swoje osobiste Konto Klienta i zapoznamy się ze szczegółami indywidualnej oferty naszego wsparcia finansowego. To my podejmujemy decyzję, czy akceptujemy taką ofertę.

Funkcjonalność – ponieważ każdy wniosek, każdego klienta jest rozpatrywany indywidualnie. Mamy wtedy gwarancję, że oferta będzie dopasowana do naszych potrzeb i spełni nasze oczekiwania. W OPOQA FINANCE propozycja dodatkowych środków dostępna jest długoterminowo.

Kto może otrzymać pożyczkę w opoqa.pl

Pożyczkę możesz otrzymać, jeżeli:

-posiadasz ważny dowód osobisty,

-jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,

-jesteś w wieku od 20 do 75 lat,

-posiadasz aktywne Konto Klienta na stronie internetowej www.opoqa.pl,

-nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych,

-masz konto bankowe,

-posiadasz aktywny numer telefonu komórkowego.

Jak otrzymać pożyczkę w OPOQA

1. „Weź pożyczkę” – to button, który znajduje się na stronie głównej, należy go wcisnąć by poznać swoje możliwości z OPOQA Finance. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracji.

2. Kolejno należy uzupełnić wszystkie dane i kliknąć buton „Zarejestruj się”.

3. Następnie zostaniemy poproszenie o wybranie najlepszej dla nas metody weryfikacji.(Możemy albo zalogować się do swojego banku przy pomocy KONTOMATIK, albo wysłać wyciągi w formacie PDF przez rozwiązanie KONTOMATIK.).

4. Jeśli weryfikacja będzie pozytywna, OPOQA będzie miała możliwość dopasowania dla nas oferty.

5. Po zalogowaniu się na nasz profil, będziemy mogli wybrać kwotę oraz termin pożyczki, w ramach przedstawionej oferty.

Spłata pożyczki w OPOQA

Aby spłacić pożyczkę w OPOQA mamy możliwość dokonać przelewu na jeden z trzech rachunków bankowych w bankach: PKO, Alior, Santander Bank Polska.

Gdy nasz przelew zostanie zaksięgowany, otrzymamy powiadomienie e-mail i/lub SMS. Jeżeli wiemy, że nie jesteśmy w stanie terminowo spłacić zaciągniętego zobowiązania należy niezwłocznie skontaktować się z Działem Obsługi Klienta, pod numer telefonu, który dostępny jest na stronie internetowej pożyczkodawcy. Jeżeli preferujemy kontakt poprzez internet, to mamy możliwość skontaktowania się z pożyczkodawcą poprzez podany na stronie adres mailowy. Pożyczkodawca gwarantuje, że postara się znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji.

Reprezentatywne przykłady pożyczek

„Pożyczka z Obniżoną Prowizją”: całkowita kwota pożyczki 1000,00 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stałe) 10%, łączna kwota odsetek: 8,20 zł, łączna kwota prowizji 167,00 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 612,90 %, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1175,20 zł, całkowity koszt pożyczki 175,20 zł. 

Warunki Standardowe: całkowita kwota pożyczki 1000,00 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stałe) 10%, łączna kwota odsetek: 8,20 zł, łączna kwota prowizji 274,60 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1969,83 %, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1282,80 zł, całkowity koszt pożyczki 282,80 zł.

Powyższe dane z dnia: 22.10.2019

Na koniec odpowiedzmy sobie na pytanie, czy to na pewno opoka, kiedy znajdziemy się w ciężkiej sytuacji, która wymaga od nas nakładów pieniężnych a akurat ich nie mamy?

Każdy z nas wystawi zapewne własną opinię, ale są plusy i minusy - na pewno górna granica wieku pozwala na zaciągnięcie pożyczki osobom do 75 roku życia, natomiast osoby poniżej 20 roku życia, muszą szukać wsparcia u innych pożyczkodawców. Plusami są niska prowizja za pożyczkę i możliwość przedłużenia jej spłaty. Jeżeli zdecydujemy się na kolejną pożyczkę w przyszłości możemy liczyć na lepsze warunki jej otrzymania. Niestety pożyczkodawca nie oferuje pierwszej pożyczki za darmo, co robi większość pożyczkodawców, udzielających pożyczek online. Oraz  uwaga! Dział Obsługi klienta – mimo sprawnej obsługi w całym tygodniu – nie działa w weekendy, co może spowodować utrudnienia, w niektórych przypadkach.

 

Masz pytania, skontaktuj się z nami: +48 507-333-268